Наскільки ефективні монодієти

Для початку визначимося, що монодієта — це регулярне харчування протягом певного періоду тільки одним видом продуктів. Найчастіше сідають на гречані, кефірів і яблучні монодієти. Розглянемо їх шкоду і користь для схуднення і для організму в цілому.

Насправді одноманітне харчування чи монодієти не шкідливі, так як від харчування тільки одним і тим же продуктом з тими ж тваринами нічого не трапляється. Візьміть мавп, які воліють банани. Вони ж не вимерли від того, що їх раціон не був різноманітний і вони не харчувалися шашликами і салатами із крабових паличок.

Звичайно, чим складніший організм, тим різноманітніше раціон, але ми переплюнули в цьому питанні всі живі організми. Так різноманітно, як людина ще жодна жива істота не харчувалося.

Розглядаючи питання, наскільки ефективні монодієти, необхідно більше зосередитися на тому, щоб дотримуватися золотої середини і не перегинати палицю.

Наскільки ефективні монодієти

Наприклад, пару днів на яблуках вам не тільки не зашкодять, то і принесуть користь, не кажучи вже про лікувальне голодування. Але в той же самий час, якщо вам хочеться чогось іншого, то це інша потрібно їсти, тому що організму це необхідно.

Тіло говорить з розумом як уміє і воно посилає в наш мозок відповідні сигнали, ми сприймаємо їх як бажання і тягнемося до них. Це особливо добре видно на прикладі вагітних жінок, у яких організм при перебудові починає вимагати необхідних для розвитку плоду мікроелементів і вітамінів.

Головне, не переплутати несвідомі і інстинктивні бажання тіла з наркотичними звичками. Наприклад, у людини не може бути інстинктивного пориву до гамбургерів, але є фізична залежність, про що ми говорили в статті шкоду фастфуду.

Наскільки ефективні монодієти

Що стосується шкоди монодієти, то ця шкода якраз залежить від того, наскільки добре ви усвідомлюєте свої потреби. Гречана каша живильна і вона краще, ніж шматок смаженого м'яса, але гірше, ніж свіжі фрукти, в яких є все, що потрібно нашому тілу. Тому якщо сидіти тижнями на гречці, то можна позбавити свій організм якісь справді необхідних речовин.

В даному випадку схуднення буде мати місце, але воно має хворобливі наслідки, що в кінцевому підсумку може призвести до ще більшого вазі.

Тому якщо вам хочеться тільки яблук або погризти сиру моркву, то їжте із задоволенням і не турбуйтеся, що ви харчуєтеся неразнообразно. Але якщо ви день у день харчуєтеся виключно кашами або молочними продуктами, щоб схуднути, то результат може бути непередбачуваний.

Для тих, хто хоче готувати смачні салати, почитайте, як готують салат ніжність. Це хороший варіант як для обіду сім'єю, так і для свята.

Похожие рецепты :

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Февраль 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Новые рецепты

Особенности выбора витражей

Особенности выбора витражей

Многие люди стремятся к тому, чтобы обеспечить красивую и уютную атмосферу в доме. Вот почему изыска[...]
Как правильно выбрать чайник для кухни

Как правильно выбрать чайник для кухни

Современный рынок предлагает действительно большое разнообразие чайников. Сейчас можно отыскать тако[...]
Как самостоятельно вести бухгалтерию

Как самостоятельно вести бухгалтерию

Каждая организация сталкивается с проблемой ведения бухгалтерского учета. Стоит отметить, что вести [...]
Как выбрать хорошее овсяное печенье

Как выбрать хорошее овсяное печенье

Для многих людей любимым деликатесом, который подают к чаю, является овсяное печенье. Стоит отметить[...]
Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]