З чого почати голодування

Варто відзначити відразу, що дані рекомендації не є єдиними в своєму роді. Але вони найбільш ефективні. У будь-якому випадку, для проведення голодування варто проконсультуватися у лікаря.

Мова йде про добове голодування, яке варто проводити хоча б раз на тиждень для загального оздоровлення організму. У цей день можна пити тільки воду. Отже, з чого почати голодування?

1. Два дні на фруктах. Найлегше прожити день лікувального голодування, якщо до цього шлунок не сильно перевантажувався. При нормальному і повністю здоровому травленні, спорожнення кишечника відбувається в той же день, через кілька годин.

При порушенні обміну речовин і інших недугах травлення, а також шкідливих звичках харчування кишечник може видавати вміст через пару днів. До цього незрозуміло взагалі, як кілька сніданків-обідів-вечерь уміщається внизу живота. Докладніше про травлення ви можете почитати в статті шлунково-кишковий тракт людини.

З чого почати голодування

2. Звільніть день від складної фізичної роботи. Великі фізичні навантаження викликають апетит, до того ж невідомо, як ваш організм себе поведе під час лікувального голодування. Можливо, ви весь день проведете в кріслі або на дивані.

Тим не менш, трохи вправ нікому не зашкодить. Якщо вам раптом захотілося помити посуд або вийти на 15-хвилинну прогулянку, не чиніть опір. Організм — це дорогий швейцарський годинник, тільки в мільйон разів точніше, тому при лікувальному голодуванні він сам підкаже, що йому зараз найбільше в цьому житті потрібно.

3. Звільніться від сильних емоцій. У цей день ніякого сильного сплеску емоцій у вигляді складних переговорів, автобусної тисняви, сварок з домашніми та ужастиков по телевізору (це я про новини : Wink: ). Саме емоції роблять нас божевільними і підсаджують на всякого роду залежності, якщо ви знаєте, що дуже емоційні і сприйнятливі, то намагайтеся захистити себе від непотрібних переживань.

З чого почати голодування

4. Підтримуйте себе цікавим читанням або розмовами. Голодування — це не тільки фізичний процес. Це участь тіла, інтелекту і душі в одному складному процесі. Уявіть собі, як штангіст на змагання піднімає штангу.

Якщо він налаштувався, то підняв її, а через п'ять хвилин вже так не зможе, тому що розслабився. Не можна просто задумати поголодувати і продовжувати жити, як ні в чому не бувало. Інтелекту і душі теж потрібно розуміти, що відбувається, адже вони перебудовуються разом з тілом.

Читайте книги тих, хто пише корисну інформацію про голодування і надихає. Крім здоров'я, людина після голодування отримує просвітлення і трохи більше розуміння цієї дійсності. Моральна самопідтримки — це один з найвідповідальніших кроків у всьому голодуванні.

Цим і відрізняється лікувальне голодування від голодомору.

5. Не намагайтеся не думати про їжу. Краще всього протягом дня задавати собі питання: а що я відчуваю? А як я це відчуваю? Переживайте цей дивовижний процес разом з тілом, ловіть той кайф, який відбувається під час лікувального голодування і стежте за думками, які виникають у вас про їжу.

Чи не зосереджуйте на них, а саме спостерігайте, тоді вони стануть безпечними для вас.

Після голодування можна ще два дні посидіти на фруктах, щоб плавно вийти з процесу очищення.

Не забудьте купити лілії, якщо ви хочете створити свій власний красивий сад.

Похожие рецепты :

  • Зазвичай, медики відповідають на питання, скільки потрібно їсти в день дуже просто - три рази. Хоча це далеко не так і завжди суто індивідуально ...

  • Способів харчуватися вже придумано досить багато, в тому числі і сироїдіння. Багато хто з них старі як світ, інші відносно молоді. На цьому сайті ...

  • У даній статті піде мова про такий поширеному захворюванні як застуда і про його зв'язки з неправильним харчуванням. Можна запитати, як взага ...

  • Для початку визначимося, що монодієта - це регулярне харчування протягом певного періоду тільки одним видом продуктів. Найчастіше сідають на греч ...

  • Щоб краще розуміти, як відбувається процес харчування, варто розглянути, як працює шлунково-кишковий тракт людини. Такі знання ніколи не бувають з ...

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Декабрь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Новые рецепты

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]
Правила безопасного обгона на дороге

Правила безопасного обгона на дороге

Частенько многие участники автомобильного движения пытаются кого-то обогнать или подрезать на большо[...]
No thumbnail available

Аминокислоты для спортивного питания

Аминокислота – это химическое вещество, которое влияет на свойства белка и по сути оно является осно[...]
Выберите нужное вам оборудование

Выберите нужное вам оборудование

Электрооборудование прочно вошло в нашу повседневность. Электроэнергия используется во всех отраслях[...]
Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Новый год не за горами, и вам еще нужно успеть приготовить подарки для родных и близких. В первую оч[...]