Сироїдіння і що їдять сироїди

Способів харчуватися вже придумано досить багато, в тому числі і сироїдіння. Багато хто з них старі як світ, інші відносно молоді. На цьому сайті були й будуть описані тільки способи харчування, які ведуть до здорового способу життя.

Ви можете вибрати вегетаріанство, суть якого полягає у відмові від продуктів тваринного походження. Також ви можете спробувати лікувальне голодування, яке ефективно впливає на організм, позбавляючи його від самих серйозних захворювань або роздільне харчування.

Ви можете вибрати будь-який спосіб, але головне в цьому процесі — добровільне бажання. Не можна змусити себе припинити їсти м'ясо, якщо у вашому житті не відбулося переосмислення чи усвідомлення того, що м'ясо — це, по суті, труп. Намагайтеся переходити поступово, обираючи той чи інший підхід, і в кінцевому підсумку ви не тільки оздоровитеся, але і отримаєте колосальне задоволення від усього цього процесу.

Сироїдіння і що їдять сироїди

Серед здорових способів присутній і сироїдіння. Його сенс полягає у вживанні тільки сирої їжі, виключаючи навіть молочні продукти. Великий плюс такого харчування — економія на часі приготування страв і на кухонному начинні.

  :) Але самі сироїди ставляться до цього як додаткового бонусу, адже важлива не економія, а самовідчуття.

Що їдять сироїди? Та все ті ж овочі, фрукти, горіхи, мед, злаки. Способів приготування таких страв — безмежна кількість, хоча приготуванням це вже складно назвати.

:) Найближчим часом на сайті з'явиться новий розділ з рецептами для кожного виду харчування, і якщо не хочете щось пропустити, підписуйтесь на оновлення по пошті внизу статті.

Сироїдіння і що їдять сироїди

Варто уточнити, що сироїди вважаються якимсь відгалуженням від системи вегетаріанства, вірніше, більш жорсткою його формою харчування. Тобто, цілком закономірно, що сироїди не їдять м'яса або риби, просто тому, що для їстівності їх треба готувати.

Тому система сироїдіння настільки геніальна і не збиває внутрішні інстинкти — усе, що не піддається тепловій обробці і при цьому залишається їстівним — і є їжа для людського організму. Адже навряд чи б природа обділила нас мікрохвильовками, якби гаряча і складна їжа була необхідна людині в первісні часи. : Wink:

Похожие рецепты :

  • У цій статті ми торкнемося найпоширеніші концепції харчування, які сьогодні завоювали особливу популярність. На основі інформації нижче можна від ...

  • Якщо ви не маєте наміру катувати себе жорсткими режимами харчування або не готові поки змінювати свій спосіб життя, але хочете постаратися зробити ...

  • Вегетаріанство - уже не просто модне протягом, якого дотримуються заради підтримання здоров'я або в ім'я збереження життя тваринам. Сього ...

  • Для тих, кого хвилюють питання схуднення, є одна цікава методика. У кожної людини є своя система харчування і що більш вагомо - своя ідеологія ха ...

  • У даній статті піде мова про такий поширеному захворюванні як застуда і про його зв'язки з неправильним харчуванням. Можна запитати, як взага ...

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Декабрь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Новые рецепты

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]
Правила безопасного обгона на дороге

Правила безопасного обгона на дороге

Частенько многие участники автомобильного движения пытаются кого-то обогнать или подрезать на большо[...]
No thumbnail available

Аминокислоты для спортивного питания

Аминокислота – это химическое вещество, которое влияет на свойства белка и по сути оно является осно[...]
Выберите нужное вам оборудование

Выберите нужное вам оборудование

Электрооборудование прочно вошло в нашу повседневность. Электроэнергия используется во всех отраслях[...]
Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Новый год не за горами, и вам еще нужно успеть приготовить подарки для родных и близких. В первую оч[...]