Сироїдіння і що їдять сироїди

Способів харчуватися вже придумано досить багато, в тому числі і сироїдіння. Багато хто з них старі як світ, інші відносно молоді. На цьому сайті були й будуть описані тільки способи харчування, які ведуть до здорового способу життя.

Ви можете вибрати вегетаріанство, суть якого полягає у відмові від продуктів тваринного походження. Також ви можете спробувати лікувальне голодування, яке ефективно впливає на організм, позбавляючи його від самих серйозних захворювань або роздільне харчування.

Ви можете вибрати будь-який спосіб, але головне в цьому процесі — добровільне бажання. Не можна змусити себе припинити їсти м'ясо, якщо у вашому житті не відбулося переосмислення чи усвідомлення того, що м'ясо — це, по суті, труп. Намагайтеся переходити поступово, обираючи той чи інший підхід, і в кінцевому підсумку ви не тільки оздоровитеся, але і отримаєте колосальне задоволення від усього цього процесу.

Сироїдіння і що їдять сироїди

Серед здорових способів присутній і сироїдіння. Його сенс полягає у вживанні тільки сирої їжі, виключаючи навіть молочні продукти. Великий плюс такого харчування — економія на часі приготування страв і на кухонному начинні.

  :) Але самі сироїди ставляться до цього як додаткового бонусу, адже важлива не економія, а самовідчуття.

Що їдять сироїди? Та все ті ж овочі, фрукти, горіхи, мед, злаки. Способів приготування таких страв — безмежна кількість, хоча приготуванням це вже складно назвати.

:) Найближчим часом на сайті з'явиться новий розділ з рецептами для кожного виду харчування, і якщо не хочете щось пропустити, підписуйтесь на оновлення по пошті внизу статті.

Сироїдіння і що їдять сироїди

Варто уточнити, що сироїди вважаються якимсь відгалуженням від системи вегетаріанства, вірніше, більш жорсткою його формою харчування. Тобто, цілком закономірно, що сироїди не їдять м'яса або риби, просто тому, що для їстівності їх треба готувати.

Тому система сироїдіння настільки геніальна і не збиває внутрішні інстинкти — усе, що не піддається тепловій обробці і при цьому залишається їстівним — і є їжа для людського організму. Адже навряд чи б природа обділила нас мікрохвильовками, якби гаряча і складна їжа була необхідна людині в первісні часи. : Wink:

Похожие рецепты :

  • У цій статті ми торкнемося найпоширеніші концепції харчування, які сьогодні завоювали особливу популярність. На основі інформації нижче можна від ...

  • Якщо ви не маєте наміру катувати себе жорсткими режимами харчування або не готові поки змінювати свій спосіб життя, але хочете постаратися зробити ...

  • Вегетаріанство - уже не просто модне протягом, якого дотримуються заради підтримання здоров'я або в ім'я збереження життя тваринам. Сього ...

  • Для тих, кого хвилюють питання схуднення, є одна цікава методика. У кожної людини є своя система харчування і що більш вагомо - своя ідеологія ха ...

  • У даній статті піде мова про такий поширеному захворюванні як застуда і про його зв'язки з неправильним харчуванням. Можна запитати, як взага ...

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Февраль 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Новые рецепты

Особенности выбора витражей

Особенности выбора витражей

Многие люди стремятся к тому, чтобы обеспечить красивую и уютную атмосферу в доме. Вот почему изыска[...]
Как правильно выбрать чайник для кухни

Как правильно выбрать чайник для кухни

Современный рынок предлагает действительно большое разнообразие чайников. Сейчас можно отыскать тако[...]
Как самостоятельно вести бухгалтерию

Как самостоятельно вести бухгалтерию

Каждая организация сталкивается с проблемой ведения бухгалтерского учета. Стоит отметить, что вести [...]
Как выбрать хорошее овсяное печенье

Как выбрать хорошее овсяное печенье

Для многих людей любимым деликатесом, который подают к чаю, является овсяное печенье. Стоит отметить[...]
Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]