Коли сіль потрапляє в шлунок, вона вбирає органічний кальцій, тим самим позбавляючи будівельного матеріалу весь організм.

1. Сіль не містить ніяких вітамінів і мінералів, необхідних для нашого організму, тому шкоду солі очевидний.

2. Людський організм не здатний переробляти і асимілювати сіль, яка в результаті тільки відкладається на стінках судин, поступово сприяючи всіляких захворювань серця.

3. Сіль викликає загальну дратівливість всієї нервової системи і шкоду солі позначається не тільки на тілі, а й на психіці.

4. Коли сіль потрапляє в шлунок, вона вбирає органічний кальцій, тим самим позбавляючи будівельного матеріалу весь організм.

Шкода солі: 7 серйозних аргументів

5. Після занадто солоних продуктів організм інстинктивно хоче вимити весь шкоду солі, отруйні речовини, а ми сприймаємо це в порядку речей. Краще їсти стиглі екзотичні фрукти і пити багато води, якщо ви вже зовсім не можете відмовитися від солі.

6. Якщо нирки не справляються з надійшла в організм сіллю, то вона починає переміщатися в стопи та ікри ніг, від чого відбувається набрякання і в наслідок венозний розширення.

7. Несолона їжа здається нам прісної, але це відбувається тільки в силу набутих звичок. М'ясо, яке є неприродним продуктом харчування для людини, звичайно ж, потребує набутті хоч якогось смаку, що й досягається за допомогою солі. Фрукти само, як натуральні продукти харчування, не мають потребу в придбанні смаку.

Якщо ви хочете відмовитися від вживання солі, то використовуйте природні підсилювачі смаку: Часник, перець, зелень, цибуля в помірних кількостях.

Шкода солі: 7 серйозних аргументів

Похожие рецепты :

  • Відразу уточнюємо, що ведемо мову про білому рафінованому цукрі. Про його дії ви також можете почитати в статті чому люди товстіють. У чому ж по ...

  • Цей невеликий перелік дозволить вам очистити організм від паразитів, а деякі з них здатні замінити звичну сіль, про шкоду якої було написано в ста ...

  • Розмови про корисні і шкідливі властивості солі ведуться вже багато років. Хтось вибирає застосування більшої кількості солі, хтось меншого. В д ...

  • Всім відомо, що сіль - біла отрута. Споживання цього продукту у великих кількостях провокує розвиток різних захворювань; проте багатьом людям в ...

  • Ми так звикли до неминучого присутності майонезу на нашому столі, що навіть не замислюємося, а що ж ми їмо. Насправді шкоду майонезу може бути на ...

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Декабрь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Новые рецепты

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]
Правила безопасного обгона на дороге

Правила безопасного обгона на дороге

Частенько многие участники автомобильного движения пытаются кого-то обогнать или подрезать на большо[...]
No thumbnail available

Аминокислоты для спортивного питания

Аминокислота – это химическое вещество, которое влияет на свойства белка и по сути оно является осно[...]
Выберите нужное вам оборудование

Выберите нужное вам оборудование

Электрооборудование прочно вошло в нашу повседневность. Электроэнергия используется во всех отраслях[...]
Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Новый год не за горами, и вам еще нужно успеть приготовить подарки для родных и близких. В первую оч[...]