Як стати вегетаріанцем

Вегетаріанство — уже не просто модне протягом, якого дотримуються заради підтримання здоров'я або в ім'я збереження життя тваринам. Сьогодні це вже спосіб життя, який багатьом став близький. Якщо ви хочете прилучитися до рядів веганів (веганські харчування) або вегетаріанців, або навіть просто спробувати ненадовго такий спосіб харчування, то поради нижче припадуть вас речі.

Як стати вегетаріанцем

Не варто переходити на вегетаріанський спосіб життя по поверхневим причин. Ви повинні бути духовно до цього готові і не думайте, що це перебільшення. Для відмови від м'яса потрібна мотивація, але будь-яка мотивація не може існувати вічно.

Ви легко будете почувати себе перші кілька днів, радіючи, що зробили цей світ чистішим, потім закрадеться бажання з'їсти яйця або м'ясо і ось ви вже сумуєте за минулим способу харчування, але вперто продовжуєте робити вигляд, що ви — вегетаріанець.

Вас не повинно обмежувати чиюсь думку. Людина не може вмить відмовитися від своїх переконань і звичок. Спробуйте наскільки страв, наприклад, шарлотку без яєць, каші та страви з злакових, і якщо ви відчуваєте внутрішній опір, то поверніться до колишнього способу життя. Якщо ваше бажання зосередитися тільки на рослинній їжі було продиктовано щирими внутрішніми позивами, ви неодмінно станете вегетаріанцем.

Зрештою, важливі не атрибути з назвами, а суть процесу трансформації.

Як стати вегетаріанцем

Будьте об'єктивні. У вегетаріанців досить доводів на свою користь, але і у м'ясоїдів є свої переконання. Вислухайте обидві точки зору, але неупереджено.

Не ставайте на чиюсь сторону, поки не розберетеся в собі. У цьому світі дуальності немає нічого абсолютно чорного або абсолютно білого, мета — тримати баланс між цими двома крайностями. Тому, перш ніж переходити на новий образ життя, дізнайтеся всі «за» і «проти» обох сторін.

Пробуйте альтернативні варіанти. Якщо ви вирішили стати вегетаріанцем, то це не означає, що тепер ви будете їсти тільки овочі і фрукти. Ви побачите, що ваш стіл може ломитися від смачних і поживних страв.

Головне, знайти альтернативу яйцям, молоку та м'ясу і поступово пробувати нові рецепти. Наприклад, дізнайтеся, чим замінити яйця вегетаріанцеві.

Похожие рецепты :

  • Якщо ви роздумуєте стати вегетаріанцем, або, принаймні, спробувати, що це таке, то ось вам пара дуже переконливих доказів на користь натурального ...

  • В даний час все більшу кількість людей прагне до здорового способу життя, приділяючи при цьому особливу увагу харчуванню. Зайнятися вегетаріанств ...

  • Способів харчуватися вже придумано досить багато, в тому числі і сироїдіння. Багато хто з них старі як світ, інші відносно молоді. На цьому сайті ...

  • Веганство називають строгу форму вегетаріанства. Тобто, як правило, саме вегетаріанці вирішуються перейти на більш жорсткий спосіб харчування, ун ...

  • Еко-дієта - ця дієта спеціально розроблена для людей, ведучих здоровий спосіб життя. І це не тільки слова, люди, які дотримуються еко-дієти, вжив ...

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Февраль 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Новые рецепты

Особенности выбора витражей

Особенности выбора витражей

Многие люди стремятся к тому, чтобы обеспечить красивую и уютную атмосферу в доме. Вот почему изыска[...]
Как правильно выбрать чайник для кухни

Как правильно выбрать чайник для кухни

Современный рынок предлагает действительно большое разнообразие чайников. Сейчас можно отыскать тако[...]
Как самостоятельно вести бухгалтерию

Как самостоятельно вести бухгалтерию

Каждая организация сталкивается с проблемой ведения бухгалтерского учета. Стоит отметить, что вести [...]
Как выбрать хорошее овсяное печенье

Как выбрать хорошее овсяное печенье

Для многих людей любимым деликатесом, который подают к чаю, является овсяное печенье. Стоит отметить[...]
Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]