Як стати вегетаріанцем

Вегетаріанство — уже не просто модне протягом, якого дотримуються заради підтримання здоров'я або в ім'я збереження життя тваринам. Сьогодні це вже спосіб життя, який багатьом став близький. Якщо ви хочете прилучитися до рядів веганів (веганські харчування) або вегетаріанців, або навіть просто спробувати ненадовго такий спосіб харчування, то поради нижче припадуть вас речі.

Як стати вегетаріанцем

Не варто переходити на вегетаріанський спосіб життя по поверхневим причин. Ви повинні бути духовно до цього готові і не думайте, що це перебільшення. Для відмови від м'яса потрібна мотивація, але будь-яка мотивація не може існувати вічно.

Ви легко будете почувати себе перші кілька днів, радіючи, що зробили цей світ чистішим, потім закрадеться бажання з'їсти яйця або м'ясо і ось ви вже сумуєте за минулим способу харчування, але вперто продовжуєте робити вигляд, що ви — вегетаріанець.

Вас не повинно обмежувати чиюсь думку. Людина не може вмить відмовитися від своїх переконань і звичок. Спробуйте наскільки страв, наприклад, шарлотку без яєць, каші та страви з злакових, і якщо ви відчуваєте внутрішній опір, то поверніться до колишнього способу життя. Якщо ваше бажання зосередитися тільки на рослинній їжі було продиктовано щирими внутрішніми позивами, ви неодмінно станете вегетаріанцем.

Зрештою, важливі не атрибути з назвами, а суть процесу трансформації.

Як стати вегетаріанцем

Будьте об'єктивні. У вегетаріанців досить доводів на свою користь, але і у м'ясоїдів є свої переконання. Вислухайте обидві точки зору, але неупереджено.

Не ставайте на чиюсь сторону, поки не розберетеся в собі. У цьому світі дуальності немає нічого абсолютно чорного або абсолютно білого, мета — тримати баланс між цими двома крайностями. Тому, перш ніж переходити на новий образ життя, дізнайтеся всі «за» і «проти» обох сторін.

Пробуйте альтернативні варіанти. Якщо ви вирішили стати вегетаріанцем, то це не означає, що тепер ви будете їсти тільки овочі і фрукти. Ви побачите, що ваш стіл може ломитися від смачних і поживних страв.

Головне, знайти альтернативу яйцям, молоку та м'ясу і поступово пробувати нові рецепти. Наприклад, дізнайтеся, чим замінити яйця вегетаріанцеві.

Похожие рецепты :

  • Якщо ви роздумуєте стати вегетаріанцем, або, принаймні, спробувати, що це таке, то ось вам пара дуже переконливих доказів на користь натурального ...

  • В даний час все більшу кількість людей прагне до здорового способу життя, приділяючи при цьому особливу увагу харчуванню. Зайнятися вегетаріанств ...

  • Способів харчуватися вже придумано досить багато, в тому числі і сироїдіння. Багато хто з них старі як світ, інші відносно молоді. На цьому сайті ...

  • Веганство називають строгу форму вегетаріанства. Тобто, як правило, саме вегетаріанці вирішуються перейти на більш жорсткий спосіб харчування, ун ...

  • Еко-дієта - ця дієта спеціально розроблена для людей, ведучих здоровий спосіб життя. І це не тільки слова, люди, які дотримуються еко-дієти, вжив ...

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Декабрь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Новые рецепты

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]
Правила безопасного обгона на дороге

Правила безопасного обгона на дороге

Частенько многие участники автомобильного движения пытаются кого-то обогнать или подрезать на большо[...]
No thumbnail available

Аминокислоты для спортивного питания

Аминокислота – это химическое вещество, которое влияет на свойства белка и по сути оно является осно[...]
Выберите нужное вам оборудование

Выберите нужное вам оборудование

Электрооборудование прочно вошло в нашу повседневность. Электроэнергия используется во всех отраслях[...]
Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Новый год не за горами, и вам еще нужно успеть приготовить подарки для родных и близких. В первую оч[...]