Веганські харчування: кальцій

Веганські спосіб харчування — це строгий вегетаріанський режим, при якому в їжу не вживаються навіть молочні продукти, не кажучи вже про м'ясо.

Веганські харчування: кальцій

Не дивлячись на те, що вегетаріанство широко поширене, вчені до цих пір говорять про те, що харчування тільки продуктами рослинного походження не може надати людині всього необхідного запасу вітамінів і мінералів. Хоча ви подивіться, скільки років Мадонні і вона все ще чудово виглядає, харчуючись по вегетаріанського режиму.

Насправді, від продуктів тваринного походження цілком легко можна відмовитися, адже немає нічого такого у м'ясі, чого не було б в овочах, фруктах і злакових.

У цій статті ми детально розглянемо важливість кальцію (Кальцій в організмі людини).

Загальновизнаним фактом вважається, що веганам катастрофічно не вистачає кальцію, оскільки його основне джерело криється саме в продуктах тваринного походження, зокрема, в молоці та молочних продуктах.

Кальцій робить кістки і зуби міцними, налагоджує роботу нервової та м'язової систем, а також впливає на нормальне згортання крові. Людина може повноцінно харчуватися молочними продуктами, але при цьому все одно відчувати нестачу кальцію через те, що він вимивається з кісток кави, міцним чорним чаєм. Також згубно впливає на наявність кальцію в організмі куріння.

Але як справи йдуть у веганів, людей, які вибирають правильне харчування, грунтуючись тільки на рослинній їжі?

Веганські харчування: кальцій

Насправді вегани не відчувають дефіциту в кальції, оскільки він в достатніх кількостях міститься в будь-яких темно-зелених овочах, а також у апельсиновому соку і тофу. У цей список також входять соєві боби, брокколі, китайська капуста, та й взагалі будь-які фрукти і овочі.

До речі, 4 унції твердого тофу (японська назва сиру, який заснований на рідини, виробленої з соєвих бобів) містять таку ж кількість кальцію, як і 1 чашка молока.

Дійсно, тієї кількості кальцію, який міститься в овочах і фруктах, цілком вистачає організмові для зміцнення кісток і зубів. Підтвердження цьому ви знайдете в статті Шкода молочних продуктів.

Похожие рецепты :

  • Кальцій - один з основних мікроелементів, необхідний кожній людині. Він становить основу наших кісток і зубів, без нього неможлива правильна робо ...

  • Вітамін С, кальцій, мідь і калій - саме ці вітаміни і мікроелементи життєво необхідні для підтримки здоров'я і нормальної роботи серцевого м&# ...

  • Потрапляючи в організм, продукти роблять кров або кислої, або лужної. Цей фактор ніяк не пов'язаний зі смаком продуктів. Навіть ті продукти, я ...

  • Веганство називають строгу форму вегетаріанства. Тобто, як правило, саме вегетаріанці вирішуються перейти на більш жорсткий спосіб харчування, ун ...

  • Відразу уточнюємо, що ведемо мову про білому рафінованому цукрі. Про його дії ви також можете почитати в статті чому люди товстіють. У чому ж по ...

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Декабрь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Новые рецепты

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]
Правила безопасного обгона на дороге

Правила безопасного обгона на дороге

Частенько многие участники автомобильного движения пытаются кого-то обогнать или подрезать на большо[...]
No thumbnail available

Аминокислоты для спортивного питания

Аминокислота – это химическое вещество, которое влияет на свойства белка и по сути оно является осно[...]
Выберите нужное вам оборудование

Выберите нужное вам оборудование

Электрооборудование прочно вошло в нашу повседневность. Электроэнергия используется во всех отраслях[...]
Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Новый год не за горами, и вам еще нужно успеть приготовить подарки для родных и близких. В первую оч[...]