Харчування при артеріальній гіпертонії

Підвищений артеріальний тиск — один з найпоширеніших недуг сучасності. У більшості випадків ця хвороба протікає без яких-небудь виражених симптомів, що вже саме по собі небезпечно. У нормі кровоносні судини повинні бути еластичні, легко звужуючись та розширяючись, тим самим забезпечуючи правильну циркуляцію крові.

При підвищеному артеріальному тиску (артеріальної гіпертонії) стінки судин ушкоджуються, їх закупорюють атеросклеротичні бляшки. А внаслідок такої закупорки стінки судин стають потонченні, відбувається атрофування мозку, серця, нирок. Саме ці органи страждають найбільше.

Харчування при артеріальній гіпертонії

Підвищення артеріального тиску може загрожувати важкими станами та хворобами, такими, як інсульт, інфаркт, ниркова недостатність. Використовуйте можливість, щоб тонометр microlife bp a100 plus купити, щоб переконатися, в якому стані ваше здоров'я. Але не забудьте при цьому відвідати лікаря, який вже напевно вас розповість, якої дієти дотримуватися.

Відомі основні причини підвищення артеріального тиску. Серед іншого це вік, спадковість, ожиріння, шкідливі звички. Але можна вплинути на рівень свого артеріального тиску.

Відомо, що підвищити тиск може надмірне споживання солі, високий рівень холестерину, надмірне споживання рідини. На це слід звернути особливу увагу при розробці спеціальної дієти для людей, які страждають на артеріальну гіпертонію.

Нормою щоденного споживання солі вважається 5г. Рекомендується використовувати йодовану сіль. Необхідно пам'ятати, що багато солі знаходиться в ковбасах, різних копченостях, консервованих продуктах.

Що стосується холестерину, то його найбільше в жирних продуктах тваринного походження-салі, яйцях, сметані, жирних сортах м'яса, а також кондитерських виробах. Отже, що ж робити, щоб знизити рівень холестерину?

Харчування при артеріальній гіпертонії

По-перше, вживати не більше 2-х яєць на тиждень.

По-друге, субпродукти включати у свій раціон не частіше одного разу на місяць. Намагатися вибирати нежирні сорти м'яса, риби. Копченості взагалі необхідно виключити.

Молочні продукти (кефір, молоко, йогурти, сири) вибирати з найменшим відсотком жиру. Переважний хліб з борошна грубого помелу. Необхідно намагатися більше включати у свій раціон свіжих овочів і фруктів.

Важливою умовою дієти для людини хворого артеріальною гіпертонією є виключення алкоголю з раціону.

Потрібно пам'ятати, що здорове і збалансоване харчування буде запорукою вашого доброго самопочуття.

Похожие рецепты :

  • При ожирінні гіпертонія діагностується в 3-5 разів частіше, ніж у людей з нормальною вагою. Гіпертонія в поєднанні з надлишковою масою тіла зазви ...

  • Холестерин необхідний для достатнього виділення жовчі і гормонів. Але, як відомо, все має бути збалансовано, інакше холестерин буде накопичуватис ...

  • Якщо наше здоров'я похитнулося, потрібно використовувати всі варіанти для того, щоб повернути його до звичного рівноваги. Тому ми коректуєм ...

  • Харчова алергія - це реакція організму на різні продукти і їх інгредієнти. Алергію частіше викликає білок, рідше вуглеводи, жири. У більшості ви ...

  • У житті може трапитися все, що завгодно, і ніхто не застрахований від хвороб. Захворювання серця і судин змушують нас згадати про правильне харчу ...

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Февраль 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Новые рецепты

Особенности выбора витражей

Особенности выбора витражей

Многие люди стремятся к тому, чтобы обеспечить красивую и уютную атмосферу в доме. Вот почему изыска[...]
Как правильно выбрать чайник для кухни

Как правильно выбрать чайник для кухни

Современный рынок предлагает действительно большое разнообразие чайников. Сейчас можно отыскать тако[...]
Как самостоятельно вести бухгалтерию

Как самостоятельно вести бухгалтерию

Каждая организация сталкивается с проблемой ведения бухгалтерского учета. Стоит отметить, что вести [...]
Как выбрать хорошее овсяное печенье

Как выбрать хорошее овсяное печенье

Для многих людей любимым деликатесом, который подают к чаю, является овсяное печенье. Стоит отметить[...]
Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]