Шкода цукру

Відразу уточнюємо, що ведемо мову про білому рафінованому цукрі. Про його дії ви також можете почитати в статті чому люди товстіють. У чому ж полягає шкоду цукру для організму крім зайвої ваги і задишки?

В першу чергу шкоду цукру позначається на зубах. Для того щоб засвоїтися, рафінований цукор, забирає в організму кальцій і вітамін В. Не той кальцій, який ми на сніданок отримали з молока або сиру, а з власних запасів. А що таке власні запаси кальцію?

Це красиві зуби і тверді кістки. Якщо ви регулярно споживаєте рафінований цукор, то карієс — це потенційна загроза для вас. Порушується кислотно-лужний баланс на користь кислоти, а в ній є всі необхідні бактерії, щоб зруйнувати емаль на зубах.

Шкода цукру

Варто нагадати, що рафінований цукор — Це не тільки цукерки і булочки, це ще консерви, йогурти, соки в пакетах. Вобщем, все, що герметично упаковано, містить цукор. Якщо ви зібралися заміж і поспішайте надіти обручки, то для схуднення вам потрібно в першу чергу відмовитися від усього, що містить поганий цукор.

Ще один дуже неприємний нюанс, який викликає шкоду цукру, впливаючи на наш організм — це порушення балансу всіх мікроелементів в організмі. Коли ми їмо рафіновану (очищену) їжу, а це борошно, макарони, рис, білий хліб, цукор і все десерти, то ми споживаємо їжу без мінеральних солей. Взагалі мінеральні солі є споконвічно у всіх перелічених продуктах, але після процесу рафінування, вони видаляються.

Тим самим цукор, який сам по собі незбалансований за складом необхідних елементів викликає такий же дисбаланс всередині організму, забираючи не тільки кальцій, але і всі інші мікроелементи, потрібні йому для того, щоб засвоїтися.

Рафінований і нерафінований цукор

Рафінований і нерафінований цукор

Чим більше цукру, тим більший дисбаланс мікроелементів буде відчуватися і зайва вага при цьому — тільки мала частина того, що може статися. Порушення обміну речовин не дає вітамінам засвоюватися, а значить, все подальше харчування проходить вже по неправильній сценарієм.

Хороша новина в тому, що людський організм як складна біомашіна, здатний до регенерації і як тільки ви міняєте режим харчування, організм відновлює свої початкові функції.

Похожие рецепты :

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Декабрь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Новые рецепты

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]
Правила безопасного обгона на дороге

Правила безопасного обгона на дороге

Частенько многие участники автомобильного движения пытаются кого-то обогнать или подрезать на большо[...]
No thumbnail available

Аминокислоты для спортивного питания

Аминокислота – это химическое вещество, которое влияет на свойства белка и по сути оно является осно[...]
Выберите нужное вам оборудование

Выберите нужное вам оборудование

Электрооборудование прочно вошло в нашу повседневность. Электроэнергия используется во всех отраслях[...]
Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Подарки на Новый Год на 24kua для мамы

Новый год не за горами, и вам еще нужно успеть приготовить подарки для родных и близких. В первую оч[...]