Кислотно-лужний баланс організму

Потрапляючи в організм, продукти роблять кров або кислої, або лужної. Цей фактор ніяк не пов'язаний зі смаком продуктів. Навіть ті продукти, які дуже кислі на смак, необов'язково створюють в організмі кислотну реакцію.

Організм, отримуючи то луг, то кислоту, завжди намагається підтримати нейтральний баланс. Якщо занадто багато кислоти, то щоб нейтралізувати її надмірний вплив, організм додає луг, яку, увага (!), бере із запасів кальцію.

Найцікавіше те, що найбільш кислотними продуктами є м'ясо, риба, яйця, сир, хліб і злаки. Виходить, що харчуючись рибою, яйцями і сиром, щоб додати в організм трохи кальцію, ми тільки зменшуємо його кількість.

kislotno-chelochnoy-balans-1

Лужними продуктами є фрукти та овочі. Багато хто стверджує, що потрібно свідомо підтримувати баланс продуктів, щоб не перевантажувати організм. Але також відомо, що організму в кілька разів легше впоратися з ощелачиванием, ніж з закислением.

І це цілком закономірно, оскільки від природи людина повинна харчуватися природною рослинною їжею.

Йоги знайшли невеликий компроміс. Так як багато хто не може повністю відмовитися від продуктів тваринного походження, йоги радять споживати їжу 1:2, де 1 — це кислі продукти, 2 — це лужні. Наприклад, до риби на обід додати салат зі свіжої капусти і вже це буде оптимальний варіант для підтримки кислотно-лужного балансу.

Поспостерігайте за своїм звичним раціоном харчування. Скільки фруктів і овочів ви їсте кожен день по відношенню до споживання м'яса, риби, молочних продуктів?

kislotno-chelochnoy-balans-2

Якщо група кислотних продуктів значною мірою перевищує групу лужних або нейтральних, до яких відносяться бобові, то це може призвести до серйозних порушень імунітету, а без імунітету будь-яка хвороба стає потенційно небезпечною. Чим же конкретно небезпечно закислення організму? Коли в кровотік потрапляє занадто багато кальцію, щоб нейтралізувати підвищену кислотність, то потім цей кальцій вже не повертається в кістки, а відкладається на поверхні суглобів, а також у нирках і жовчному міхурі.

Тому починають з'являтися солі, камені, розвивається катаракта, слабшають м'язи і знижується кров'яний тиск. Хронічне закислення веде до гіпертонії, атеросклерозу і діабету. Лужна ж середу здатна активно протистояти процесам старіння.

Але нейтральний рівень кислотно-лужного балансу — це самий оптимальний варіант, так як він дає організму можливість самоісцеляться. : Wink:

Якщо вас цікавить промислове опалювальне обладнання, наприклад, теплові гармати, то замовляйте таку продукцію тільки у самих кращих професіоналів.

Похожие рецепты :

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Февраль 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Новые рецепты

Особенности выбора витражей

Особенности выбора витражей

Многие люди стремятся к тому, чтобы обеспечить красивую и уютную атмосферу в доме. Вот почему изыска[...]
Как правильно выбрать чайник для кухни

Как правильно выбрать чайник для кухни

Современный рынок предлагает действительно большое разнообразие чайников. Сейчас можно отыскать тако[...]
Как самостоятельно вести бухгалтерию

Как самостоятельно вести бухгалтерию

Каждая организация сталкивается с проблемой ведения бухгалтерского учета. Стоит отметить, что вести [...]
Как выбрать хорошее овсяное печенье

Как выбрать хорошее овсяное печенье

Для многих людей любимым деликатесом, который подают к чаю, является овсяное печенье. Стоит отметить[...]
Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]