Глутамат натрію


Глутамат натрію, він же підсилювач смаку, він же Е 621. Його основне призначення в продуктах харчування — посилити смак і запах продуктів.

Його використання дозволяє продавати продукти під виглядом натуральних. Досить додати кілька волокон натурального м'яса, риби або грибів, потім все це присмачити підсилювачем смаку, і ось ми вже отримуємо «справжній» грибний, м'ясний або рибний продукт.

Глутамат натрію

До речі, його використовують не тільки для штучних продуктів, але і для того, щоб видати старий або низькосортний продукт за свіжий і високоякісний. Зокрема, ви можете купити свіже м'ясо, але якщо в ньому є Е 621, то навряд чи воно таким є.
Глутамат натрію присутній в напівфабрикатах (рибні, курячі, грибні, соєві), в чіпсах, соусах, приправах, фастфуді, сухариках, в бульйонних кубиках, а також у стравах швидкого приготування.

Натрієва сіль глутамінової амінокислоти передає імпульси в центральну нервову систему, викликаючи у людини збудливий ефект. На думку вчених, постійне харчування продуктами, що містять велику кількість глутамату або щоденне харчування фастфудом, може викликати як фізичне, так і психічне звикання.

 Глутамат натрію

Після тривалого харчування «упакованими» продуктами, а, як правило, всі упаковані продукти містять Е 621, організм звикає отримувати збудження і натуральна їжа вже здається прісною, несмачною. Рецептори розпізнавання смаку втратили свою чутливість. Хоча хороша новина в тому, що відучитися від підсилювача смаку достатньо просто: переглянете свій щоденний раціон, уважно читайте склад продукту і вживати здорову натуральну їжу, переважно вирощену на грядках.

Якщо вам так подобається випічка, то нехай вона буде домашнього приготування.

 Глутамат натрію

Найгірше доводиться дітям, яких привчають до продуктів на Е-добавки з самого дитинства. Але навіть в цьому випадку можна підкоригувати харчування і зберегти здоров'я.

Щоб не лякати покупця різними «Е», виробник може використовувати такі синоніми: «підсилювач смаку», «покращувач смаку», «смакова добавка».

Ще в 70-х роках з'ясувалося, що глутамат натрію викликає пошкодження мозку у щурів. Для людини — це хвороби травної системи (гастрит, виразка), головні болі, слабкість у м'язах, негативний вплив на сітківку ока. Глутамат натрію також впливає на гормональний статус в організмі.

Якщо ви зважилися перейти на правильне харчування, то читайте, чим можна замінити шкідливі продукти.

Похожие рецепты :

Комментарии запрещены.

Календарь рецептов
Февраль 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  

Новые рецепты

Особенности выбора витражей

Особенности выбора витражей

Многие люди стремятся к тому, чтобы обеспечить красивую и уютную атмосферу в доме. Вот почему изыска[...]
Как правильно выбрать чайник для кухни

Как правильно выбрать чайник для кухни

Современный рынок предлагает действительно большое разнообразие чайников. Сейчас можно отыскать тако[...]
Как самостоятельно вести бухгалтерию

Как самостоятельно вести бухгалтерию

Каждая организация сталкивается с проблемой ведения бухгалтерского учета. Стоит отметить, что вести [...]
Как выбрать хорошее овсяное печенье

Как выбрать хорошее овсяное печенье

Для многих людей любимым деликатесом, который подают к чаю, является овсяное печенье. Стоит отметить[...]
Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Оборудование для мест общественного питания: как правильно выбрать

Мечта многих людей – открыть свое заведение, например, кафе или бар. Они рисуют себе картинки того, [...]